Title Image

Kontakt oss

Ikke nøl med å ta kontakt for en uforpliktende samtale om ditt prosjekt. Vår erfaring er i alle fall at det er bedre med en telefon for mye enn en for lite når det gjelder byggeprosjekter.

Adresse

Brennaveien 6
1481 Hagan

E-post

post@dvs.no

Telefon

22 10 55 51

Kontortid (Man-Fre)

07:00 – 16:00

Kontaktskjema

    Her finner du oss

    Kontaktpersoner

    Leif Erik Mortensen

    Daglig leder
     415 12 911
     leif.erik@dvs.no

    Jan Erik Hilden

    Kalkulatør
     915 47 258
     jan.erik@dvs.no

    Fredrik Håve

    Økonomisjef
     408 44 000
     fredrik.have@dvs.no

    Einar Fredrikstad

    Prosjektansvarlig
     958 29 205
     einar@dvs.no

    Ole Christian Stene Ingul

    Prosjektingeniør
     994 28 943
     ole@dvs.no

    Margrethe Kjær Herberg

    HR-Leder
     480 53 117
     margrethe@dvs.no

    Morten Braathen

    IT-ansvarlig
     930 41 284
     morten.braathen@dvs.no

    Kjersti Myreng

    Marked
     982 59 525
     kjersti@dvs.no

    Per Andersen

    Prosjektleder. Faglig leder
     911 06 718
     per@dvs.no

    Henning Elfstrand

    Prosjektleder
     919 14 706
     henning@dvs.no

    Rudiger Falk

    Prosjektleder
     454 22 165
     rudiger@dvs.no

    Rune Eikevik

    Prosjektleder
     400 64 310
     rune@dvs.no

    Ørnulf Koppervik

    Prosjektleder
     975 17 094
     ornulf@dvs.no

    Espen Hanserud

    Prosjektleder
     900 46 595
     espen.hanserud@dvs.no

    Hans Kristian Aamodt

    Byggeleder
     934 25 698
     hans.kristian@dvs.no

    Roy Vidar Pedersen

    Byggeleder
     930 46 643
     roy.vidar@dvs.no

    Kai Henning Storløkken

    Byggeleder
     908 46 279
     kai.henning@dvs.no

    Geir Haugelien

    Byggeleder
     958 01 020
     geir.haugelien@dvs.no

    Rune Engstrøm

    Byggeleder
     480 25 805
     rune.engstrom@dvs.no

    Frank Nordang

    Formann
     907 79 704
     frank@dvs.no

    Regimantas Zvirblis

    Formann
     416 66 423
     regis@dvs.no

    Halvor Gjerdingen

    Driftstekniker
     900 84 287
     halvor@dvs.no